| Vendetta23 a întrebat:

care dintre voi stie un program de pe IOS asemanator MusicTube, care iti permite sa asculti melodiile salvate fara internet.

3 răspunsuri:
| Camyyyyy a răspuns:

Incearca Music Maniac. Cauti melodii le descarci si raman in telefon la muzica dar si in aplicatie si daca stergi aplicatie melodiile raman tot in telefon, nu se sterg si ele.

| Stoian08425 a răspuns:

Din cate stiu eu, pe Apple nu exista astfel de aplicatii, deoarece vor sa le cumperi melodiile de pe ITunes... am incercat si eu de 10 ori dar nu gasesti asa ceva pe AppStore

| Madalina1324 a răspuns:

Incearca listentoyoutube