| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care este diferenta intre Antivirusurile Eset Nod32 si Eset Smart Security?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E cam acelasi lucru ...esset este axat mai mult pe firewall si protectie anti spam, iar nod32 este bazat pe antivirus! (preluat de altfel si de smart security )
. sunt cam acelasi lucru sa stii...

| kiss99 a răspuns:

Niciuna este acelasi antivirus eu il am si cand deschid calculatorul imi apare Eset Smart Security si la sorcat scrie Eset Nod32 deci nu e nicio diferanta

| N8NighT a răspuns:

Nod32 te ajuta mai putin in timp ce smart security este unul din cele mai bune!

astept funda