| DjBattle a întrebat:

care este parerea voastra despre Nokia n96? fundita

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Cam voluminos pentru un telefon cu taste, mai bine ceva cu touch la marimea asta... dar sa nu faci prostia sa iti iei un iPhone, este unul dintre cele mai proaste telefoane de pe piata si oricum este prea scump pentru ce ofera.

Iti recomand orice Nokia vrei sau Sony Ericsson Satio, Vivaz sau Xperia

3 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Este un telefon bun eu am Nokia n95 si este si acesta bun Dar nu-ti lua iphone ca o sa regreti!

| Fundiツ a răspuns:

Ai tu? sau vrei sa-ti iei?

dupa parerea mea nu ii asa bun iti recomand un iphone daca ai destui bani
funda plz... daca vrei

| mada00madalyna a răspuns:

Una buna.Are aspect frumos si jocuri bune.