| TheNone a întrebat:

Salut, care este treaba pe Facebook cu reactionat cu "Pride" ca nu inteleg. FUNDA!

9 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Ceva manifestare gay.

| Andreea213 a răspuns:

E o chestie cu homosexualii. Ca sistii homosexualitatea sau ceva de genul, dar eu tot o folosesc.

| JulietteJokes a răspuns:

E vorba despre comunitatea persoanelor cu înclinații homosexuale. Gen o susținere pentru treaba asta.

| TheNone explică (pentru JulietteJokes):

Presupun ca o sa se intample ca si cu vechia reactia 'floricica' care acum n-am mai vazut-o nicaieri, ori nu mai este ori nu se mai foloseste.

| Gerard9965 a răspuns (pentru TheNone):

A fost inlocuita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheNone):

Da, aceea era pentru Ziua Mamei. Reactiile acestea sunt pentru diferite evenimente.

| Gerard9965 a răspuns:

E o reactie oarecare. Ca sa o poti folosi, cauta pe Facebook in spatiul pentru Search : LGBTQ@Facebook
https://www.facebook.com/profile.php?id=545385972154478
Dai like la pagina si primesti reactia.
Funda?

| kraftwerk1991 a răspuns:

Cu cat mai multi homosexuali cu atat mai multe sanse la femei

| noideas642 a răspuns:

Am si eu reactia, dar unii reactioneaza la poze care nici nu au sens cu reactia aia, e folosita pentru ca e noua si de ce nu?