| Denila123 a întrebat:

Salut care mă ajută, nu îmi merge sa selectez chestionarul, copiez pentru a vedea răspunsul, la PC., scrie operațiune interzis

Răspuns Câştigător
| Denision a răspuns:

Salut.
Aceasta problema este de la ei, nu dau acces la copierea de pe site.
Apasa CTRL+U, iti apare o fereastra care iti citeste toate codurile html dupa care apesi CTRL+f si iti apare o casuta de cautare si acolo in casuta respectiva scrii primul cuvant al chestionarului dupa care il poti copia de acolo! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Denila123 explică (pentru Denision):

Inainte mergea, si am un prieten merge si acum?

| Denision a răspuns (pentru Denila123):

Daca doresti te pot ajuta maine sa il faci.Lasa-mi un Facebook ceva unde putem vorbi.Pot sa intru maine la tine in pc cu teamviewer sa ti-l fac.

| Denila123 explică (pentru Denision):

Dami Facebook tau al meu e predoi ovidiu

| Denision a răspuns (pentru Denila123):

Rățoiu Ion-Denis, din Târgu-Jiu