| Purcărean a întrebat:

Salut, care poate să îmi explice de ce anumite fișiere din google drive nu au optiunea de a fi șterse și ce aș putea face în privința asta? De câteva zile stau și mă oftic că nu le pot înlătura, a si mai specific ca îl folosesc pe telefon nu laptop.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai probabil sunt fisierele altora la care tu ai acces. Ma indoiesc ca ce pui tu acolo nu poate fi sters. Folosesc google drive de cativa ani si nu am patit ce spui tu.

| Purcărean explică (pentru Aasdfghj):

Sunt ale mele toate, am salvat niste subiecte de bac in google drive si acum ca le-am rezolvat voiam sa le șterg dar aparent nu imi da optiunea remove