| florinflorin14 a întrebat:

Salut
care stie daca exista veun program pentru:stiti cum are windows 7 bara aia de sus cu elemente(programe, foldere)nu aia cu ceasul, cealalta de sus,
exista vreun program, eu am thjoose windows sidebar stiti ala cu ceasul cu agenda, cu data,... puteti sa-mi dati si un link de download pentru ceea ce v-am cerut?
mersi mult cine ma ajuta primul funda
mersi anticipat
si app daca stiti to la programul asta thjoose cum sa-l programez sa se aprinda singur cand aprind pc, atunci cand il aprind trebuie sa il deschid eu, manual ca sa imi arate ceasul,,, ...mersi mult de tot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.thoosje.com/windows-7-sidebar-for-xp-and-vista.html
te duci in setari, si cauti"run on startup" sau executa la startup