| K3nt4Fun a întrebat:

Salut care stie de ce nu se mai aude sunetul in Pc, am reinstalat windowsul acum cateva zile si am incercat sa instalez driverul si nu mi-a mers am windows Xp Pls Funda si vot

Răspuns Câştigător
| KameliaFrumusika a răspuns:

Buna! Se poate sa ai placa de sunet arsa incearca sa alte drivere si daca nu reuseti ia legatura cu operatorul de unde ai calculatorul si iti va recomanda el ce sa faci sper ca te-am ajutat funda?

3 răspunsuri:
| raidxp a răspuns:

Imi pare rau, dar doar pe faptul ca ai win xp nu te poate ajuta nimeni, spune-ne modelul placi de baza, sau al placi de sunet. vrei sa visam noi ce placa ai tu?

| CapDeCiuperca a răspuns:

Pai ti-ai raspuns singur la intrebare, instaleaza driverul.Cauta pe net driverul de la modelu boxelor/pc-ului si dai 2click pe imstalare next next, un restart la pc si gata.

| K3nt4Fun explică (pentru CapDeCiuperca):

Am incercat mai multe drivere si nu merge niciunul se instaleaza dar nimiccrying nu stiu ce sa ma fac inainte de reinstalare mergea oare sa fie de la windows?