| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

Cat de curans am achizitionat un Allview x2soul si aseara l-am lasat la incaecat 10 minute..cand m-am intors nu se mai aprindea si nici acum nu se aprinde. Am incercat sa ii sau resetare din butoanele de volum si power si nu merge.ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

La garantie! Posibil a murit. Sunt chinezarii rebranduite pana la urma.

| Mary012 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie cu un Huawei. L-am bagat la incarcat si cand am venit frigea si nu mai pornea. Concluzia este ca s-a ars sau sa sticat ceva in el.Du-te cu el la garantie.