| HardCore7750 a întrebat:

Salut, Cat la % aplicatii si jocuri ruleaza Samsung galaxy young s6310 fata de galaxy S4?

5 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Parea mea. aprox. 80%.

| HardCore7750 explică (pentru Sebastian1996):

Da-mi un ex: ce jocuri/joc aplicatii/aplicatie nu merge pe young si pe s4 merge

| Sebastian1996 a răspuns (pentru HardCore7750):

Pai sti ca s4 are senzori de presiune, meteorologici... si young nu are.

| HardCore7750 explică (pentru Sebastian1996):

Nu ma refer la senzori, ci la aplicatii/jocuri

| sltlp a răspuns (pentru HardCore7750):

Pai asta banale gen facebook yahoo etc o sa ruleze. Dar daca ii dai cu jocuri, sau chiar si aplicatii, galaxy young e ca si mort.
E greu de gasit un procent anume. Plus ca sunt atatea aplicatii, si nu le-a probat nimeni. Insa cel putin la jocuri, acolo o sa fie mai vizibila diferenta, cum am mai zis.