| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut, cati gb de ram suporta 1, 700 GHz?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am inteles? Cine sa suporte?

| RAY a răspuns:

Salontanul placa de baza de care nu stim nimic, nici nu stim ce cpu are, nu stim nimic, hai sa dau o suma 8gb ram ddr3, desigur ca nu sunt sigur, intrebarea asta e ca ceea ce la referendum

| DoctorWh0 a răspuns:

Nu iti putem zice cat iti suporta daca nu stim nici macar ce procesor are 1.7 Ghz. Sunt sute daca nu mii de procesoare care au frecventa de 1.7 Ghz. Deci zine placa de baza si procesorul sau daca ai laptop zine modelul

| BostanDaniel1974 explică (pentru DoctorWh0):

HP pavilion g6 4gb ram 500 gb memorie am mai pus un slot de 2 gb m-am informat si suporta pana la 8 gb de ram

| DoctorWh0 a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Atunci de ce ai mai intrebat? Si am mai spus, nu puneti cati rami si cata memorie are laptopul, ci procesorul ca de ala depinde cati rami poate tine, nu HDD

| BostanDaniel1974 explică (pentru DoctorWh0):

Ok mersi