| anonim_4396 a întrebat:

Salut caut pe cineva care se pricepe la programare IT, am nevoie de cineva sa imi creeze un program care sa farmeze intr-un joc de pe telefon daca cineva se pricepe putem discuta pe privat ce si cum.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa fameze? doar de curiozitate intreb ce reprezinta acest termen?
sa fie oare sa mineze...de la minerit, bitcoin and stuff?

| Sandu13 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu banuti din joc (battle points) ''BP'' mai exact

| johnnny123 a răspuns:

Și cam ce buget ai pentru asta? Nu de alta, dar un programator bun nu pierde vremea pe gratis (și nici pe 100 de lei)

| Sandu13 a răspuns (pentru johnnny123):

Si tu cam cat ai vrea?

| johnnny123 a răspuns (pentru Sandu13):

Eu nu ma ocup cu asa ceva. Incerc doar sa-ti explic ca programarea este scumpa. Și din punctul de vedere al unui programator, nu conteaza ca tu vrei respectivul program doar pentru distractie. Munca e munca. Din moment ce el trebuie sa munceasca niste zeci de ore, te va taxa la fel cum ar taxa daca ar munci pentru o companie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Cumpara un rig si ai in vedere costuri ridicate.