| iulian34 a întrebat:

Salut.
Caut un program prin care pot supraveghea un oarecare PC ca de exemplu asvdori sa vad ce face fratele meu mai mic atunci cand eu sunt plecat din localitati. Treaba aceasta vreau sa o vad de pe laptopul meu exact in acel moment dar fara ca el sa stie. Cunoaste cineva un program de genul acesta?

Răspuns Câştigător
| alinutz33311 a răspuns:

Exista dar se cumpara! Si progam si exista camera sub forma de obiecte sau puse in alte obiecte Succes!

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Lasal ma si pe el ca doar "nu" se uita la femei goalerolling on the floor