| clIc a întrebat:

Salut, ce ar merita o tableta sau ps3?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sincer as recomanda ps3 din un anume motiv. Tabletele la 600 lei(ca atat dai si pe ps3 probabil) sunt extrem de proaste calitativ, si o sa iti cam piara cheful dupa o vreme(deja la 1 an o sa fie "harb".
Acum depinde si de ce pc ai, daca are componente decente, ps3-ul nu isi are sens. Oricum, daca vrei jocuri si pc-ul nu duce, chiar daca o sa apara pe piata ps4, ps3 mai duce cel putin 3-4 ani cu jocurile.

15 răspunsuri:
| hkr a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci. Daca vrei sa te joci cu prietenii ia-ti un ps iar daca vrei sa stai mai mult pe facebook sau pe net poti sa-ti iei o tableta.bafta.

| LaYeR a răspuns:

Xbox ONE

| CrazySunshine a răspuns:

Tableta!

| MrRava13 a răspuns:

PS3, DAR tocmai s-a lansat PS4, ti-as recomanda sa mai astepti cateva zile pana apare aici big grin

| N0xEterniS a răspuns:

Faci diferenta intre o tableta si un ps3? o.O
Fara doar si poate, eu as alege PS3.
Ce faci cu o tableta? pff laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS3 daca vrei sa te joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata ti-ar recomanda o tableta, un baiat sigur ti-ar recomanda un PS3 happy.

| piTiCcu a răspuns:

Tabletă,după părerea mea.

| stroedaniel13 a răspuns:

Depinde, daca vrei sa navighezi pe internet iti recomand tableta, iar daca vrei sa te joci jocuri mai performante iti recomand PS3

| SokarDax a răspuns:

Tableta

| Caddy1609 a răspuns:

Te distrezi mult mai bine cu un ps3! la tableta fuge bateria repede daca stai tot cu ea in mana etc. net poti si pe ps3, la tableta sunt si riscuri gen sa o scapi pe jos sa se sparga ecranul etc.acum vorba celorlalti depinde ce vrei sa faci cu astea 2 lucruri daca vrei sa ti pierzi timpu intr un mod frumos/distractiv... PS3!

| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Tableta. Este mult mai folositoare după părerea mea.

| DanteDMC a răspuns:

Eu as zice tableta, banuiesc ca vrei sa-ti iei una performanta. e destul. poti face mult mai multe lucruri pe ea decat pe ps3.

| mariogarfi5076 a răspuns:

Ar merita o tableta.

| alex200831 a răspuns:

Playstation man, eu daca in locul tau as alege PS3, dar sunt banii tai faci cum vreiwinking