| BigLike a întrebat:

Salut, ce as putea sa fac? Daca incerc sa vorbesc cu o fata Prin mesaje ma simt destul de sigur pe mine insa cand ar trebui sa vorbesc cu o fata draguta fata in fata pur si simplu ma pierd cu firea, mi-e frica sau nu stiu cum sa explic pur si simplu simt ca nu pot sao fac ce as putea sa fac? ???? inca nu am avut nicio prietena pur si simplu nu stiu cum as putea sa fac ca sa nici nu par stupid obsedat si sa nu grabesc prea tare lucrurile neavand experienta in asa ceva si crezand ca procedes corect

4 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

O sa-ti dau raspunsul cheie, doar ca este posibil sa nu-l intelegi. Ignora orice eventualitate de-a avea vreo prietena, renunta la orice interes legat de a avea o fata. Atunci cand, cu adevarat vei putea asta, plin de femei vei fi.

| marian37 a răspuns:

Ai gresit categoria, băiatu' meu!

| BigLike explică (pentru marian37):

Stiu? scuze pentru asta mã grãbeam si am ales categoria cea mai vizitata

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La cum scrii ma mir ca te descurci prin mesaje! Daca eram fata de varsta ta iti dadeam papucii din prima.