|

Salut! Ce ati alege dintre Ryzen 5 2600 si Ryzen 5 1600x? Si de ce? Care e mai bun? 1600x-ul este mai ieftin decat 2600 cu vreo 300 de lei si ar ajuta mai bine ca acesta la un pc de buget.

Funda!

12 Raportează Evaluează
12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Mai bine iti iei ceva de la Intel.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru Basilievski):

De ce?

| a răspuns (pentru denisTiky):

E ca si cum ti-ai lua niste haine din piata si ai spune ca sunt la fel ca cele dintr-un magazin.

Pai tu daca ti cu Intel si vrei sa le faci reclama mergi pe alt site nu aici. Eu te-am pus sa imi zici ce sa aleg dintre x si y. Tu daca imi zici de alte lucruri atunci du-te dracului ca nu ma ajuta.

Ti-am sugerat doar ceea ce eu consider mai bun, retardatule. Daca nu te-a ajutat raspunsul cu nimic, nu il lua in seama. Nu tin cu Intel, nu le fac reclama (ca nu ma platesc sa le fac reclama). E un site in care iti poti exprima OPINIA.

Da eu nu ti-am cerut OPINIA ci am spus ce sa aleg dintre x si y. Mi s-a parut absolut irelevant raspunsul tau. De ce sa aleg ceva de la Intel daca nici macar nu despre asta era vorba. Nu pot sa nu iau in seama un raspuns. Daca tu asa sti, sa raspunzi si sa nu te ia nimeni in seama asta ii problema ta!

Uite ca m-ai cam luat in seama big grin