| Radu_7899 a întrebat:

Ce boxe pentru calculator imi sugerati sa-mi cumpar?

Cerinte:
Vreau sa se auda bine si tare!
Sa nu fie nici prea scumpe!

9 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Am doua recomandari.
Logitech X-540 - le am de 3 ani jumate, sunt precum X-530 doar ca nu sunt acoperite de textil, nu risti astfel sa se puna praf pe ele si sa se rupa, cum am vazut ca se intampla.
Deasemenea, X-530 are volumul si mufa de casti pe una din boxe, nu este foarte comod dar si reglarea bass-ului se face din spatele lui iar daca il pui pe jos, va fi cam incomod.
X-540 vine cu toate astea pe un satelit separat, foarte comod si la indema DAR cel mai mare avantaj (la care este cam singurul de pe piata) este faptul ca poti pune boxa centrala pe monitor, salvezi niste spatiu si arata foarte bine. In orice caz, 530 si 540 sunt niste boxe calumea, le gasesti la 300-360 lei.
Daca vrei mai multa putere recomand asta: http://www.emag.ro/......1730979100
Sunt mai scumpe si ocupa mult mai mult spatiu dar sunt mult mai puternice si am auzit lucruri bune despre ele. Le-as cumpara daca as avea unde sa le pun.

| IulianP a răspuns:

Ce buget ai?
Eu iti recomand Logitech X-530: http://bit.ly/HdNSOU
Le am de vre 3 ani, si sunt foarte multumit de ele.

| Radu_7899 explică (pentru IulianP):

Cred ca le voi lua!
Cum se aud cand le dai in "blana"?

| zuzualina a răspuns:

Vrei si bune, sa se auda si tare si ieftine

succes la cautare laughing

| Radu_7899 explică (pentru zuzualina):

Taci acololaughing

| zuzualina a răspuns (pentru Radu_7899):

Uite ca nu vreau rolling on the floor

pretentiosule, nici poza cu tine n-ai

| Radu_7899 explică (pentru zuzualina):

Pai nu are rost sa-mi pun, folosesc foarte rar acest site, stai chill, aia din poza nu esti tuwinking

| IulianP a răspuns (pentru Radu_7899):

Se aud bine si la volum mare; au si un bass destul de profund.
Per total sunt boxe foarte bune.

| zuzualina a răspuns (pentru Radu_7899):

Hai nu zau?

macar mie nu mi-e rusine de cum arat rolling on the floor