| Justusee34 a întrebat:

Ce brand Tv e mai bun : NEI sau
VORTEX?

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Niciunul sad

| Bizon95 a răspuns:

Amandoua sunt noname:
https://nei.ro/televizoare
coloana din stanga... se ocupa cu, cate luna si stele (devirusare... WOW) moment in care au ei site dar sunt VARZA
insa intr-adevar Vortex nici macar atata lucru nu au

deci, ambele sunt la fel de noname, asa ca daca are garantie, ia-l pe cel mai ieftin, ca altceva mai bun nu poti sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung

| Daniel323 a răspuns:

Nei este de fapt Vestel turcesc.
Vortex o marca low cost chinezeasca.Nu cred ca au nici site pe internet.

| anonim20976 a răspuns:

Vortex, am si eu unul la un pret de 700 de lei, de 81 cm de aproape 2 ani si merge foarte bine, recomand?

| Carmmmy a răspuns:

Vortex