| Benyamin173 a întrebat:

Ce casti bluetooth/wireless de pana in 650 ron imi recomandați?(casti audio pentru telefon)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casti audio Sony MDRXB950N1B, EXTRA BASS, Noise cancelling, Wireless, Bluetooth, NFC, Negru pe eMAG
Par sa aiba de toate si sunt si pana in pretul tau maxim. Am casti Sony si sunt foarte multumit de ele

3 răspunsuri:
| mngzx a răspuns:

laughing)))))))) exista casti de 650?!?!?!?!

| mgtow a răspuns (pentru mngzx):

Inclusiv 1000€

| anonim_4396 a răspuns (pentru mngzx):

Exista si de 1650, si mai scumpe, omul voia doar niste ajutor

| anonim_4396 a răspuns (pentru mngzx):

Casti audio Sony MDRXB950N1B, EXTRA BASS, Noise cancelling, Wireless, Bluetooth, NFC, Negru pe eMAG
Par sa aiba de toate si sunt si pana in pretul tau maxim. Am casti Sony si sunt foarte multumit de ele