| Kardolei a întrebat:

Ce consola credeti ca ar merita sa aleg intre un PS4 si XBOX ONE SLIM si de ce? Din cat am auzit niciuna dintre cele doua console nu au suport in Romania, asa ca nu stiu ce sa aleg.
Multumesc anticipat!
Dau funda la cel mai bun si concret raspuns!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un milion de intrebari pe aceasta tema.
https://www.tpu.ro/cauta/?keyword=xbox+one+vs+ps4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xbox clar. E putin mai scump ce-i drept, dar potisa-i atasezi un ochi kinect si sa joci kinect.
Cauta pe Youtube ce e kinect xbox ca sa vezi cat de cool este.
Xbox e doar cu putin mai performant decat PS cand vine vorba de jocuri de pe controler, dar merita banii(e cu vreo 100 de lei mai scump sau cam asa, dar nu merita sa te zgarcesti).
Apropo, iti recomand XBOX ONE X, fiindca e cea mai performanta consola din lume la momentul actual.

| debarasator63 a răspuns:

Din punctul meu de vedere PS4.