| 00catalin0 a întrebat:

Salut, ce îmi recomandați intre Microsoft surface pro 7 și iPad pro pentru a îmi lua notițe la facultate? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Ana00005 a răspuns:

Daca vrei doar pentru notite nu trebuie sa dai atatia bani...merge si un ipad gen 6 cu ipencil gen 1 si salvezi multi bani

| 00catalin0 explică (pentru Ana00005):

Mulțumesc de raspuns, dar as vrea sa merg pe ultima versiune.

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

De ce Dumnezeu ai cheltui peste 4000 de lei pentru un dispozitiv pe care îl folosești doar pentru luat notițe?

| 00catalin0 explică (pentru FaraNume1245):

Pentru a îmi ușura munca.