| George12356456 a întrebat:

Ce imprimanta considerati ca este cea mai buna pana in 500 ron? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Eu folosesc:

https://m.emag.ro/......DR9JH2BBM/

Nu e cine știe ce, dar e buna, pot scoate și prin Bluetooth, nu mi-a făcut probleme (nu mai știu dacă o am de un an jumătate sau de 2 ani jumătate). Tunurile sunt undeva la 110 lei împreună, apoi le reîncarc cu 30 de lei, apoi altele noi. Ocupă foarte puțin spațiu și am luat-o la un preț ceva mai mic decât cel la care e acum.

| George12356456 explică (pentru WhiteLife):

Am comandat pana la urma HP deskjet 5075 impreuna cu un cartus negru HP 652. Ambele 450 lei de la cel.ro. Pe eMAG era 440 doar imprimanta, iar cartusul nu il vindeau ei, deci trebuia sa dau 2 comenzi.

| WhiteLife a răspuns (pentru George12356456):

Am înțeles. Eu am evitat cel.ro pentru că am auzit că sunt probleme cu garanția și îmi plăcea la eMag că puneam produsele la favorite și primeam mail când se ieftineau. Sper sa fie buna imprimanta, să te ajute și să-ti fie de folos happy

| George12356456 explică (pentru WhiteLife):

S-au schimbat lucrurile? Am dat comanda la cel joi și nici până luni nu au trimis-o. Luni seara am primit notificare de la eMAG că s-au ieftinit la 350 lei imprimanta. Am comandat-o și marți la 11 deja au trimis-o la curier. Cea de la cel am anulat-o. Mersi de ajutor!

| WhiteLife a răspuns (pentru George12356456):

Cu drag.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia de aici - uite ce zic câteva sute de oameni nu unul:

https://www.emag.ro/......iewsdesc/c

| Neagandalf a răspuns:

Orice de la brother