| Denis19999 a întrebat:

Salut, ce jocuri imi recomandati pentru urmatoarea configuratie?
Procesor Dual Core 4000+ 2, 1GHz
1GB ram
Placa video 512mb, nVIDIA GeForce 8500 GT
(Scuzati categoria dar e cea mai populata).

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Decat sa scriu aici un pomelnic cu jocurile pe care il duce sistemul tau, mai bine ia intra pe site-ul : http://games.gamepressure.com/
Iar dupa site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri poti verifica daca sistemul tau este compatibil cu acel joc.
Bft!

6 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Metin2, cs, minecraft, microvolts si cam atat. Daca ai avea 2gb ram ar merge si LOL-ul! big grin

| cosmii10 a răspuns:

Metin 2, GTA san andreas multiplayer, counter-strike 1.6, minicraft, NFS, Assasin creed si GTA 4.

| Jipa95 a răspuns (pentru cosmii10):

GTA 4 si assasin's creed pe 1gb ram?

| cosmii10 a răspuns (pentru Jipa95):

Da,eu ma joc asta pe calculatorul meu si am tot un GB si merge bine foarte bine

| Jipa95 a răspuns (pentru cosmii10):

Du-te ma si si plimba-te!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru cosmii10):

AC si gta 4 nici n-o sa intre in elelaughing