| Helly1226 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pana in 2000 ron? Vreau sa aiba placa video cat mai buna. O sa il folosesc si pentru jocuri ocazional.

Răspuns Câştigător
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Cel mai bun laptop la pretul ala este : http://www.emag.ro/......D39ZJBBBM/
E destul de buncicel si pentru jocuri.
Succes!;)

7 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

E greu pentru jocuri sa iei un laptop bun, mai bine citeste articolul asta si vei alege mai bine http://blog.chestiiutile.com/hardware/cum-alegi-bun-laptop-in-2014.html

| NeluFerchi a răspuns:

Http://www.azerty.ro/......inux-negru placa de 2gb eventual ii pui un i5 sau un i7 ivy bridge cand ai bani

| TheDarkDragon a răspuns:

Pai eu am un pc vechi de vreo 3-4 ani si am dat pe el in jur de 1000 de lei pe el atunci, acum mi-am pus doar placa NVIDIA GeForce GT630 si imi merg jocurile noi perfect.Am dat pe ea 270 lei, deci nu e obligatoriu sa dai 2000.

| Roliii a răspuns:

Cu 2000 de lei nici nu o sa-ti mearga jocurile pe el, sa fie macar de 3000 daca neaparat vrei laptop. Dar un calculator normal e mult mai bun si iesi mult mai bine decat cum ai iesi cu un laptop, un calculator e mai performant si la ala mai poti sa-i schimbi piesele cand mai apare ceva nou si se mai poate repara in schimb, laptopurile mult mai greu.

| Helly1226 explică (pentru Roliii):

Calculator am de ultima generatie, dar am nevoie si de un laptop pentru ca ma deplasez destul de mult. Nu vreau sa ii mearga cele mai noi jocuri, macar sa ruleze decent jocurile mai vechi de vreo 3-4 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Cel mai bun laptop la pretul ala este : http://www.emag.ro/......ay-x550cc-
xx469d/pd/D39ZJBBBM/
E destul de buncicel si pentru jocuri.
Succes!;)