| iKlouD1 a întrebat:

Ce merita mai mult. Un laptop cu 256gb ssd sau 1tb hdd?

Răspuns Câştigător
| costinvlad a răspuns:

Merita SSD. Am vzt ca vrei laptop. Acesta https://www.emag.ro/......DRWDFVBBM/
El are HDD si poti baga SSD. Pui SSD si Ram si gata. Cand ai pe el 8/12 GB Ram si SSD dupa upgrade o sa rupa.

4 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Un laptop cu amandoua funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

256 SSD

| JusTPauL a răspuns:

Clar ssd. E forță.
Am în laptop de 5 ani ssd 128gb și hard de 1tb și încă rulează impecabil.

| RAY a răspuns:

Nu vad rostul unui ssd de 256 de gb, dar vad rostul unui hard de 1tb, un ssd de 160 gb este foarte bun pentru windows, il gasesti si la 160 de ron