| Benyamin173 a întrebat:

Ce mi-ati recomanda, https://www.emag.ro/......DFRVN2BBM/

Sau
https://www.emag.ro/......DFRKRKBBM/

Am vazut ca cel de la LG are mai multe tehnologii implementate(black Stabilizer, Dynamic Action Sync, si modul game care am auzit ca e mai bine implementat pe LG).
Care credeti ca este mai ok?

Răspuns Câştigător
| AkyMinowara a răspuns:

Nu. nu are. dar pana la urma tu alegi. eu optez pentru LG, e mai fiabil, calitativ superior Asus. e chestie de experienta si inovatie in domeniu.

4 răspunsuri:
| AkyMinowara a răspuns:

LG`ul e mai bun. are Kensington Lock, anti glare, IPS... in plus fata de Asus.

| Benyamin173 explică (pentru AkyMinowara):

Păi si cel de la Asus are Kensington Lock, anti glasare (oricum, cine foloseste Kensington Lockrolling on the floor )

| Benyamin173 explică (pentru AkyMinowara):

Ok,va multumesc!

| AkyMinowara a răspuns (pentru Benyamin173):

Cu placere. si nu uita coreeenii se pricep mai bine decat chinezii la display`uri...de orice fel. distractie placuta la joc.
sper ca nu e Fallout 76(Bethesda) sau Anthem (EA). astea doua sunt dezastru.

| AkyMinowara a răspuns (pentru Benyamin173):

Nu. nu are. dar pana la urma tu alegi. eu optez pentru LG, e mai fiabil, calitativ superior Asus. e chestie de experienta si inovatie in domeniu.