| mafiot1 a întrebat:

Salut.Ce mouse si tastatura recomandati pentru Gaming Profesionist? Un Mouse Wireless scump si o tastatura Wireless scumpa sau un Mouse cu fir si o tastatura cu fir scumpa? Pareri Pro si Contra la Wireless vs Cu fir si de ce?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Cu fir! Pentru ca cu cele wireless pot aparea diferite probleme + timpul de raspuns e mai mare decat la cele cu fir dar daca toate astea nu te deranjeaza atunci alege cele cu wireless pentru comfort mai bun, asa am facut si eu dar recunosc ca am avut probleme ca se descarcau cand eram in toiul jocului, atunci sa mori de nervi nu altceva... dar tot nu am trecut pe fir happy deci alegerea e a ta!