| Vasy0105 a întrebat:

Salut ce părere aveți de noul Samsung galaxy express 2 ..plasticul este bine facut.

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre plastic, tipic celor de la Samsung, bara aceea ce pare a fi cromata daca scapi telefonul pe jos se cam juleste, se zgarie usor in rest performantele sunt super, pentru acea rezolutie, procesorul de foarte buna calitate de 1.7 ghz dual core Krait isi face foarte bine treaba, nu vei avea probleme in aplicatii, jocuri etc..., adreno 305 este un GPU foarte bun, practic este un fel de S4 mini daca stau sa ma uit mai bine, 1, 5 gb RAM, doar camerele difera si marimea display-ului, express 2 are display de 4.5 inch pe cand galaxy s4 mini are de 4.3 inch, aceeasi rezolutie, este un telefon bun! unul medium end. probleme apar la memoria interna unde ai doar 8 gb, cam mic spatiul de stocare dar daca-i faci root, nu mai ai probleme, iti cumperi un card de 32 sau 64 si iti muti toate aplicatiile mari pe cardwinking asa am facut eu cu telefonul meu [Sony xperia m] avand doar 4 gb memorie interna, am facut root si acum am cardul de 16 gb plinwinking