| florin926481f a întrebat:

Salut,
Ce parere aveti de a10 de la Samsung, isi face banii 600 lei? Folosit pentru apeluri, faceboo, Instagram, Youtube, muzica...
Ma mai uitam si la un Huawei dar ma da inapoi scandalu' ala din America si ca am auzit ca nu o sa mai foloseasca androidul de la google, deci care ar fi cea mai buna alegere?

5 răspunsuri:
| Goddessss a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand un telefon Huawei.
Părerea mea este ca e mai bun decat Samsung...
Am avut de la ambele atat tablete cat si telefoane, si tot Huawei a fost mai bun.

| Skarr a răspuns:

Nu mai are probleme cu America Huawei. Adica inca pot face afaceri cu cei din America ca inainte si a primit licenta Google inapoi. Dar o sa isi scoata propriul OS. Acum nu stiu daca telefoanele de buget care sunt acum o sa primeasca sau daca o sa fie doar pe urmatoarele dar Huawei zice ca lucreaza de vreo 8 ani la Harmony Os deci nu cred ca e vreo problema.

| RazaDS a răspuns:

Personal, prefer Samsung. Iti dai seama ca, daca e sa il folosesti doar pentru chestii de astea si nu vrei sa rupi jocurile, merita, iar la 600 de lei e mai mult decat ok.

| Lajsvdufbvf a răspuns:

Problema de la Huawei nu mai este.S au remediat problemele.

| claudyo99 a răspuns:

Huawei a rezolvat problemele va avea un nou sistem de operare care e mult mai sigur ca androidul dar pentru tine e mai bun Samsung a10 pentru ca nu rupi jocurile stai doar pe insta Youtube etc