| Wo0W a întrebat:

Salut ce parere aveti de Allview v1 viper i?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut, la pretul de 600 de lei e cea mai buna alegere.
Imi place in mod special desig-ul big grin

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca este destul de bun. Am si eu unul V1 Viper simplu (mai scump de cat i) si sunt foarte multumit de el.

| Wo0W explică (pentru Salontanul):

Am inteles ca la v1 viper i o sa ii faca update la 4.4 kitkat

| Salontanul a răspuns (pentru Wo0W):

Exista pe telefon un programel cu care poti face update. Nu l-am incercat. Am sa vad.

| Wo0W explică (pentru Salontanul):

Pai si la ala normal e?

| Salontanul a răspuns (pentru Wo0W):

Care este normal? Sau mai bine zis toate-s normale. Nu inteleg la care te-ai referit!

| Wo0W explică (pentru Salontanul):

V1 viper ma refer ca stiam ca doar la v1 viper i face laughing)

| Salontanul a răspuns (pentru Wo0W):

Nu. Eu am softul original. Este totul in regula cu el. Am bagat doar Everdroid ca sa fac backup la el si 2-3 alte programele. Ala este normal.