| Neinteles a întrebat:

Salut, ce parere aveti de telefonul asta : http://www.emag.ro/......DL1CXBBBM/
Este bun, merita cumparat?
Voi l-ati lua?

Răspuns Câştigător
| Tudorvladimirescu a răspuns:

Pai il am de o luna, eu l-am luat pentru mesaje mai mult deci nu ma confrunt cu mari probleme. Am whatsapp pe el si internet deci in general nu am probleme, bateria ma tine 4 zile daca nu il folosesc mai deloc, daca vorbesc pe sms ma tine in jur de 200 smsuri apoi se descarca, cred ca la smsuri si internet consuma cel mai mult.

2 răspunsuri:
| Tudorvladimirescu a răspuns:

Merita cumparat, de fapt eu il si am http://bit.ly/1lZPXCA

| Neinteles explică (pentru Tudorvladimirescu):

Insfarsit, raspunde cineva....De cat timp il ai, esti multumit de el, ce deyavantaje are?

| Tudorvladimirescu a răspuns (pentru Neinteles):

Pai il am de o luna, eu l-am luat pentru mesaje mai mult deci nu ma confrunt cu mari probleme. Am whatsapp pe el si internet deci in general nu am probleme, bateria ma tine 4 zile daca nu il folosesc mai deloc, daca vorbesc pe sms ma tine in jur de 200 smsuri apoi se descarca, cred ca la smsuri si internet consuma cel mai mult.