| PetrescuDaNNNieL99 a întrebat:

ce parere aveti despre ALLVIEW SIMPLY S5 DUAL SIM, este bun, merge bine, cine l-a incercat si nu a fost dezamagit.? Astept cat mai multe pareri de la voi.

Răspuns Câştigător
| anonymous00702 a răspuns:

Allview simply S5 Dual dupa parerea mea este un telefon destul de bun pentru pretul lui, ruleaza aproape toate jocurile nu este un telefon urat ca aspect este apreciat cel mai mult pentru unele jocui.
Are o grafica destul de buna pentru pretul lui.
Eu iti sugerez sa il iei.
Eu am Vodafone zmart 4 mini si pana acum merge foarte bine costa doar 312 ron https://www.vodafone.ro/......mini-negru

1 răspuns:
| Paharcuapa1990 a răspuns:

Este un telefon bun