| alex2009 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre anti-virusul f-secure? este bun il foloseste cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit eu mise pare foarte praf... nu prea ajuta... iti recomand ESET NOD32 antivirus 4 :D si uite si link download http://capitala.idle.ro/flo/kituri/Nod32AV/

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Avast +Malwarebytes`Anti-Malware combinatia asta mi se pare foarte buna(este si gratuita). Despre f-secure nu pot spune decit ca nu e gratuit, nu l-am incercat

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Eu l-am folosit acum cinci ani. Acum, pentru mine, este deja depasit.Incearca un avast. La multi ani, un an nou fericit.

| eren a răspuns:

Iti recomand Avira cu setarile facute cum trebuie cred ca iti va oferi o protectie foarte buna