| Sonnora a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre aparatul foto Nikon Coolpix l310? mie mi se pare ok, insa nu prea imi place ca e cu baterii AA. Aparatul vine si cu incarcator? Cam cat timp tine? Bateriile acelea sunt reincarcabile? Funda~~

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

In mod normal nu stiu daca vine cu acei acumulatori, dar in promotia de la eMAG pe langa aparat primesti o geanta, un card de 8gb, un charger + 4 acumulatori AA foarte ok si un trepied destul de interesant.
La pretul asta si cu acele cadouri, eu cred ca merita.

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Sunt foarte bune alea cu baterii AA
sa-ti explic cum sta faza : esti intr-un eveniment important, o nunta, fotografiezi etc si ti se termina bateriile..alea AA (r6) se gasesc peste tot la toate magazinele pe cand acumulatorul propriu daca s-a descarcat adio trebuie reincarcat la 220v si unde gasesti tu priza in mijlocul unei nunti laughing deci avantaj baterii R6.