| Tamasnorbi a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre boxa portabila Sony srs xb30 si xb40? Care isi merita mai bine banii?

3 răspunsuri:
| Idk_Bogdan_1977 a răspuns:

Iti recomand SONY SRSXB40B deoarece are difuzoarele mai mari cu 1.3 cm fata de modelul precedent...Totusi mai bine iti cumperi o boxa mai ieftina.699, 99 lei e cam mult pentru o boxa.Nu crezi?

| Tamasnorbi explică:

Este adevarat ca la xb40 la 50% baterie volumul se reduce la 20%?

| pascudenis a răspuns:

Sony srs xb40 este cu mult mai buna decat xb30 deoarece sunetul este mult mai clar pentru ca la xb30 se aude un barait iti spun din propria experienta. Poate ca e cam scumpa dar si calitatea este mai buna