| FaraNumePls a întrebat:

Salut, ce părere aveți despre marca VONINO?
Eu am o tabletă de 8 inch de la aceasta marcă.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Firmele astea no name incearca sa faca ceva calitate pentru a putea rezista pe piata dar producatori de componente vand mai scumpe componentele catre ei pentru ca Samsung cumpara fara limita sau Apple, e cum nimeresti, n-am auzit de marca asta vreodata

| FaraNumePls explică (pentru RAY):

Da, cu siguranță vei auzi de acum in colo de aceasta firma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, nu stiu cum este cu Vonino insa eu nu prea ma incred in aceste marci necunoscute... Am avut multe probleme cu o tableta Utok. Insa tu stii cum iti merge tableta. Daca merge bine inseamna ca nu este o marca chiar atat de slaba. Am avut un telefon Alcatel (ma rog, era Vodafone insa stiu ca este facut de Alcatel) care imi cam facea probleme... Spune tu cum iti merge, insa daca as fi tu nu mi-as lua obiecte de marci d-astea mai putin cunoscute

| FaraNumePls explică (pentru anonim_4396):

Da, merge bine, eu am husa și nu pot vedea emblema lui

Răspuns utilizator avertizat
| xXVranceaXx a răspuns:

Am un telefon VONINO si stiu ca a fost infiiintata in 2009.
Telefoanele au inceput de la mp3 la telefoane mobile, de la tablete la laptopuri.