|

Salut, ce parere aveti despre MARKBEK BUSINESS, vreau sa-mi cumpar un telefon de la ei?

5 Raportează Evaluează
5 răspunsuri:
| a răspuns:

Ei doar comercializeaza brandurile obisnuite, nu fabrica deci nu ai de ce sa iti faci griji, am vazut ca si cei de la eMAG au multe telefoane si tablete de la ei.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru DrGoogle):

Doar comercializeaza? Pai si garantie cine trebuia sa-mi ofere la un telefon cumparat de la ei prin eMAG? Ca ei doar si-au batut joc. Mai bine cumparati de pe strada, e acelasi tip de garantie, pana ce primesti produsul, dupa aia te descurci si ti-l repari pe banii tai. Rusinos.

| a răspuns:

Nu recomand aceasta companie. Am patit-o destul de urat cu ei. Cautati pe cineva mai seriosi.

| a răspuns:

Eu nu-ti recomand sa cumperi de la ei. Eu mi-am cumparat un iPhone de la ei si mi s-a stricat, l-am trimis in service si mi-au refuzat sa-l repare invocand tot felul de prostii. Dar o sa merg la ANPC, poate rezolv ceva.

| a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebuie sa dispara de pe piata. sa te fereasca cel de sus sa ti se strice telefonul, ca dca se strica... stricat ramane. Trebuia sa fac retur cand mi-a ajuns, a trebuit sa merg sa-mi cumpar adaptor ca nu avea priza de Romania. cauta altundeva.