| Anonim2003000 a întrebat:

Ce parere aveti despre One Plus 6T Meclaren Edition? Vreau sa mi-l cumpar cam pe la inceputul lui Ianuarie. Credeti ca va mai fi pe site-ul oficial tinand cont ca e o editie limitata? Daca mi-l cumpar vreau sa ma tina macar 2 ani jumate sau 3, dar sa mearga fara probleme!
Adica, eu cam ce fac pe el in afara de a vorbi la telefon este sa stau pe Facebook si insta din cand in cand, sa stau pe Youtube si sa ma joc jocuri cam 3 ore pe zi gen fifa sau pubg. Credeti ca merita? Evident ca este bun telefonul si ca nu incepe sa se blocheze dupa vreo 5-6 luni de utilizare, dar vreau sa stiu daca ar merge la fel de bine si dupa vreo 2-3 ani. Pana acum nu am avut telefoane mai scumpe de 1.500 lei si nu stiu cat de durabile sunt. Pe Youtube vad o gramada de oameni care il lauda dar tinand cont ca telefonul a aparut de vreo saptamana e normal sa se miste bine...
Funda.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia de la o firmă consacrată: Samsung, Apple - ăștia de care zici, sunt chinezi inființați de vreo cinci ani.

-----------------------------
-- Sărbători frumoase --

| Bogdan70001 a răspuns (pentru sierra1):

Si totusi OnePlus 6T SIMPLU se pisa pe orice telefon Samsung...

| sierra1 a răspuns (pentru Bogdan70001):

S-ar putea să se electrocuteze la vezică

totuși, dacă insiști, uite aici (inafară de 2G de RAM - nimic, chiar sub note9)

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9469&idPhone2=9163

| Bogdan70001 a răspuns (pentru sierra1):

Speram sa nu ajungem aici, dar daca tu tot ti partea Samsung-ului uite ca si un telefon de 1.600 lei este mai bun decat un Note 9 (flagship, cica)
Uite top-ul OFICIAL Antutu, si dupa mai vorbim (telefon de 1.600 lei la care m-am referit este Pocophone F1)

OnePlus 6 este MUUULT mai sus decat Note 9

http://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm

| sierra1 a răspuns:

De ce crezi că e la juma' de preț față de Samsung?

| Bogdan70001 a răspuns:

OnePlus 6T McLaren rupe, este un telefon extrem de puternic, care o sa te tina si 3 ani lejer.Pe langa faptul ca OnePlus se asigura DE OBICEI ca telefonele lor o sa tina cativa ani, darmite o bestie ca asta
Totusi pe de alta parte eu zic ca un OnePlus 6T este suficient...