| octav005 a întrebat:

ce parere aveti despre Placa video Asus GeForce GT 730. este o placa buna?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Buna pentru activitati multimedia, da. Pentru jocuri, aboslut nu!

| CPAElites a răspuns:

Te pisi pe ea!

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Da este o placa suficient de buna.
Ruleaza foarte bine orice joc suficient de performant mai ales o foarte buna inbunatatire pentru sistem de operare.

Cu cat ai placa video mai mare cu atat de repede poti naviga cu usurinta orice lucru.

| Kampion a răspuns:

Daca era gtx era buna pentru gaming, dar aceasta placa este buna pentru multimedia si videoclipuri 1080p
Funda

| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Din punct de vedere al Gaming-ului, placa video este slaba, dar pentru activitati multimedia este buna.