| angeloecelmaitaredinparcare a întrebat:

Salut ce parere aveti despre placa video fx 5200?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

O antichitate..numai buna pentru vizionat filme cu ea.

| K0sti a răspuns (pentru Jipa95):

Da, dar numai avi-uri!

9 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Ceva incredibil, 128 mb ddr1? Numai la Nasa mai vezi asa ceva, ce sa mai vorbim de ai ei 64 biti, cred ca iti merge super mario pe ea.

| CinevaNou a răspuns:

Mai bine un radeon 9600pro

| Vanqu1sh a răspuns:

Daca o aveai acum 10 ani...

| DAnc3 a răspuns (pentru Vanqu1sh):

Daca o avea acum 10 ani ce? Cand a aparut (in 2003) era cea slaba placa video din toata seria fx.

| Vanqu1sh a răspuns (pentru DAnc3):

Ba taica, asa intrebare puse omu' asa raspuns ii dadui, iar placa aia video nu poti spune ca nu era buna acum 10 ani, daca tu ti'ai permis mereu cea mai buna calitate dea lungul timpului afla ca nu toti au avut sau pot avea parte de asta

| DAnc3 a răspuns (pentru Vanqu1sh):

Nu era buna acum 10 ani uite de ce, am avut-o acum 10 ani, la vremea respectiva de abia mergeau jocurile vremii de exemplu:Far cry, Cs:Source, Half life 2, inainte sa raspunzi m-ai bine citeai de 2 ori ca sa-ti dai seama ce vreau sa spun.

| KodrutZ a răspuns (pentru Vanqu1sh):

Insemna ca ai fost printre multi idioti care au dat bani pe asa ceva in loc sa ia Radeon 9200 care era mai rapida si mai ieftina.

| 4ndreyy a răspuns:

Varza daca vrei iti recomand o placa video GeForce GTX 745