| nutuxcristian a întrebat:

Ce parere aveti despre programele gen "Battery Saver" pentru Android,cele luate din Magazin Play? Si care vi se pare cel mai util si cel mai bun? Multumesc, dau funda garantat!

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In mare parte ce fac aaplicatiile astea poti sa faci si tu singur(gen sa dezact wifi cand nu folosesti, bluetooth, date, 2g/3g etc.).

| DaftPunk a răspuns:

Eu folosesc battery saver, si chiar se observa diferenta.Cu luminozitatea ecranului la minim si battery saver in fundal, pot ajunge si la 2 zile cu bateria.

| nutuxcristian explică:

Pentru ca toti mi-ati raspuns util, vreau o parere despre JuiceDefender-Battery Saver. Multumesc, apoi dau funda!

| SorinTudor a răspuns:

Eu folosesc Battery Doctor, este o aplicatie de top pentru Android.

| alvnslkfh a răspuns:

Nu este cine stie ce, programele de acest gen te ajuta sa observi la timp descarcarea bateriei si este adevarat, tine cu 5 min (5-20)mai mult bateria si cel mai bun este Battery Saver Succes! Funda?

| bestones a răspuns:

Pai este foarte bun...il am si eu pe telefon si reduce din consumul unora dintre aplicastii happy. Funda?