| Razvyyy2014 a întrebat:

Salut,ce placa video buna pentru gaming pci-e x16 imi puteti recomanda la un buget de 300 de lei?

3 răspunsuri:
| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Salut am eu o placa video de vanzare daca te intereseaza 200 lei +platesti u curierul e un Gygabite Nvidia GT 730 2 gb pe 128 bit merge si X16 si 2.0 e compatibila si cu 3.0 LA jocuri am jucat cu ea Gta 4 far cry 3 dmc chiar nu mai stiudar se misca bine fara lag fara nimica PM sau mesaj pe TPU daca te intereseaza placa a fost cumparata de pe eMAG in anul asta 2015 martie garantie la ea tot pe email fara reparati sau din astea

| Razvyyy2014 explică:

Vreau sa joc pe ea jocuri de gen ets2 sau gta4 daca se ridica una de 3 milioane la nivelul gta-ului

| anonimul0011 a răspuns:

Salut!
Sincer nu stiu ce vrei sa joci pe ea avand in vedere ca vei plati 300 de lei, daca vrei sa joci Lol, Dota, Cs Go nu vei avea nici o problema cu aceasta placa video : http://www.pcgarage.ro/......128-bit-6/