| brabbit24 a întrebat:

Salut, ce plugin bun pentru statistici as putea folosi pe o platforma wordpress? Vreau un plugin care sa imi arate nr de vizitatori pe site si in dashboard sa fie ceva in genul statisticilor de la blogspot.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca tot ai facut un blog pe Google nu mai cauti? (asa mai inveti si tu cate ceva ) vroiam sa-ti dau link direct dar mai bine alege-l tu pe care il vrei (colorat-necolorat). clik pe numele pluginului si apoi dupa ce se deschide pagina de la wordpress ai download in dreapta sus! Bafta!
http://www.1stwebdesigner.com/......dashboard/