| ECUCI a întrebat:

ce pot sa sterg din telefon ca sa am mai multa memorie interna? NU pe cardul de memorie. Multumesc! Funda!

6 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Jocurile, dacă ai. Şi din poze, poţi să le mai descarci prin Bluetooth sau prin cablu pe calculator.

| FunDa a răspuns:

Pai...aplicatii,jocuri,mesaje! cam atat big grin.:*

| dotea_5137 a răspuns:

Pai incearca sa stergi muzica care nu-ti trebuie imagini inutile, video etc. dar incerca si din mesaje sa stergi ( care vin de la Orange(sau la ce esti conectat(a)), vocale, etc )

| GuUumitza a răspuns:

Mesaje, poze care stii ca nu le mai folosesti ca wall-uri sau care nu te mai intereseaza, jocuri care stii ca nu le joci si melodii de care te-ai plictisit

| crazystorm a răspuns:

Ori muti tot ce ai in tel pe card ori stergi tot laughingwinking

| Marius_7199 a răspuns:

Muta in card ca sa ai loc in telefon...sau daca atunci cand vrei sa trimiti prin bluethoot iti zice ca nu ai memorie intra la setari si fa ca ceea ce primesti prin bluethoot sa se salveze in card. sper ca te'am ajutat. Funda?