| Verdant a întrebat:

Ce program de curatare pc imi recomandati?
Multumesc frumos, dau funda!

13 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Ccleaner e usor de folosit disponibil si in lb.romana!
http://www.piriform.com/ccleaner/download

| buzucan a răspuns:

Mergi pe ccleaner, e cel mai light si mai bun.

| K0sti a răspuns:

Nu exista asa ceva! CCleaner este o mare porcarie! Daca vrei sa-ti belesti registri, foloseste-l! Chiar te rog, poate asa va invatati minte!

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru K0sti):

De acord cu tine, căcaturi de programe.

| K0sti a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Toate, nu numai CCleanear! Si TuneUP si Registry Mechanic s.a. Nu am avut calculator la reparat care sa nu fie facut muci din cauza acestor porcarii de programe. Registri busiti, programele nu-si mai gaseau dll-uri...vai mama lor. Fara exceptie!

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru K0sti):

Cel mai bine e să faci manual. Calculatorul ca să-l cureți de viruși iei un virus adevărat cu care să scanezi și să ștergi, după ștergi programele nefolositoare și faci curat de ce nu ai nevoie din PC, iar după opțional mai se poate folosii Disk Cleanup care e de la Microsoft și e standard in PC, deși eu nu prea l-am folosit.

| K0sti a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Corect! Cu observatia ca trebuie sa iei un antivirus! happy

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru K0sti):

Haha, am scris că "trebuie să iei un virus bun cu care să scanezi și să ștergi", în loc să scriu că "trebuie să iei antivirus bun cu care să scanezi și să ștergi". Scuze de greșeală. laughing

| K0sti a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

happy No problem, se mai intampla!

| miTzuliK93 a răspuns:

TuneUp Utilities. Toate functiile de mai sus intr-un singur program.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Ccleaner, wise care 365, glary utilities, registry mechanic e bun dupa instalarea sistemului de operare, se salveaza registri si poti face restaurare. Bafta!

| shannygelu a răspuns:

Glary utilities