| sorinstanciu a întrebat:

ce program imi trebuie ca sa descarc muzica poze etc de pe un iphone 3g pe calculator(pc)? ...cineva mi-a zis de itunnes dar nu stiu cum se foloseste! stima!

2 răspunsuri:
| xVlad a răspuns:

Salut! Uite aici un link de downloadare : http://www.apple.com/itunes/. Tot ce trebuie sa faci este sa cuplezi iPhone ul in calculator, prin firul primit de la cumparare. Apoi deschizi iTunes-ul. Te uiti atent, iar sub Library si Store se gaseste Devices. De aici totul e simplu, mergi sus la Library si fa click pe "Music", in fereastra mare din dreapta trebuie sa tragi, prin metoda drag & drop, muzica din calculatorul tau in iTunes, sau invers. Apoi dai click pe,, Sync,, si gata :)