| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe imi recomandati pentru realizarea unor AMV-uri?
Mersi! Funda!winking

4 răspunsuri:
| TheUnikBiby a răspuns:

Am mai lucrat cu Vegas si chiar mi-a placut. Insa ma gandeam ca poate ar fi si altele. Sa raman la Vegas?

| BaRoN92 a răspuns:

Pai sunt mai multe programe de facut amv-uri.Desigur moviemaker e bun daca esti la inceput cu amv-urile.Ce program iti pot recomanda? pai ar fi Vegas 7.0 la inceput e destul de dificil sa lucrezi in el dar odata ce te-ai obisnuit ai foarte multe posibilitati de editare.Mie mi-a luat ceva timp ca sa ma acomodez.Alt program ar fi Adobe After Effects.Despre el ce pot zice e ff greoi din punctul meu de vedere.

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Poti folosii insasii Windows Movie Maker, care este in pachetul WIndows, insa nu vei reusii decat mixaje de filme cu el. daca vrei ceva aparte, utilizeaza vegas. eu il am de la un prieten, asa ca nu stiu de unde il poti descarca. sper ca am fost de folos.

| GeooooAMV a răspuns:

Vegas e cel mai bunhappyAfter Effects daca il folosesti nu trebuie folosit singur, adica trebuie "ajutat" de vegas...si daca tot vrei sa faci amv, cauta clipuri hdrolling on the floor