| scosmynnnn a întrebat:

Ce programe usor de folosit nu photoshop cunoasteti pentru a edita fotografii? Mie imi trebuie gen sa imi decupez eu fata si sa o pun pe unul cu muschi dar sa nu se cunoasca ca e decupata cum e cu programul ala photoscape.

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și cu ce te ajută dacă modifici în felul acesta pozele?
Lumea o să te vadă în realitate și se va ști că pozele sunt trucate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GIMP - gratuit și merge și pe Windows și pe Linux.

| scosmynnnn explică (pentru anonim_4396):

Multumesc,o sa-l incerc happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru scosmynnnn):

Cu plăcere. Poți căuta și tutoriale pe net. Cuvinte cheie pentru ce vrei tu să faci: colaj, selection, crop, layers.

| Dandinelle a răspuns:

Krita, gimp, paintnet, pixlr

| MagicOneT a răspuns:

Daca vrei sa lucrezi si pe telefon, ai aplicatia Snapseed de la Google, care are destul de multe functii de editare si este gratis in store.

| PașaHassano a răspuns:

De ce sa furi munca altuia? Ala a muncit sa aiba acel trup si tu ii ruinezi toata munca cu moaca ta. Apuca-te de sala, lucreaza ani buni si dupa vezi ce n-o sa mai ai nevoie

| scosmynnnn explică (pentru PașaHassano):

Eu cred ca tu esti retardat, si esti.Pleaca dreacu idiotule de aici ca nu stii despre ce e vorba, vreau sa-i trimit la caterinca unui prieten caruia i-am spus ca m-am apucat de sala, stiu ca moare de oftica laughing).
Apari tu ca prezervativul pe penis, auzi la el fur munca altuia rolling on the floor) doamne cati idioti pe pamantul asta.