| newgeorgias a întrebat:

Ce router wireless imi recomandati pentru. acces internet de la un vecin aflat la 200 m, care are internet de la Romtelecom? Precizez ca in zona nu merge internetul mobil gen rds, vodafone sau orange. Ce preturi ar fi?

Răspuns Câştigător
| FreelancerTony a răspuns:

E prea mare distanta pentru un router wireless. mai bine unul wired + cablu de calitate.

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Eu am un Asus acum nu stiu ce model. Insa e foarte bun, in timp ce Dlink parca asa se numeste cam lasa de dorit. Succes! Eu asta am folosit pana acum.

| Adelin_9231 a răspuns:

Eu nu stiu,dar ma intreseaza si pe mine,eu am net de la unu care n-are parola,si tot prin wireless e, din cate stiu, fiecare wirelees simplu are o raza de 100 m,si cu cat persoana de la care iei, e mai aproape de tine, cu atat semnalul e mai bun...si chiar vreau sa aflu daca exista wirelees cu raza mai mare, as vrea sa-mi cumpar