| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, ce se intampla cu creierul daca stau mult pe laptop si ce se intampla cu creierul daca stau mult pe telefon (smartphone)? Care e comparatia dintre ele? Observ ca nu e bine si atunci nu mai gandeste ce trebuie sa fac dar progamatul (ex la frizer, la ziua cuiva) nu uit de obicei.

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pai, chiar afecteaza creierul, de exemplu raspunzi mai greu la intrebari decat ca cei ce nu folosesc ambele.

| Sn4k3 a răspuns:

Dar cand nu stai gandeste?

| Rd79 a răspuns:

Da e naspa amandoua ca creierul nu gandeste cand foloseste tableta si laptopul nici la frizer degeaba.